Adres

Eski San. Sit. 691 Sk. No:37

Telefon

0 532 225 7969

E-mail

dizayncit@gmail.com

Image

Hoş Geldiniz

Demir Doğrama - Ferforje - Çit Teli

Antalya Demir Doğrama, Antalya Ferforje, Antalya Çit, Antalya Çatı Sistemleri, Antalya Halı Saha, Antalya Kapı Modelleri, başlıkları altında 2014 yılında eski sanayi sitesinde firmamız kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu güne kadar, Antalya Demir Doğrama, Antalya Ferforje, Antalya Çit, Antalya Çatı Sistemleri, Antalya Halı Saha, Antalya Kapı Modelleri, işlerinde yaptıklarımızın üzerine koyarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Antalya Demir Doğrama, Antalya Ferforje, Antalya Çit, Antalya Çatı Sistemleri, Antalya Halı Saha, Antalya Kapı Modelleri, işlerinde bizleri tercih eden Antalya halkına teşekkürlerimiz sunarız.

NELER YAPIYORUZ

Demir Doğrama işlerinde, firmamız bünyesinde ki uzman ekibimiz sayesinde, demir ile ilgili işleriniz zamanında ve istediğiniz şekilde yapılıp teslim edilir.
Ferforje işleri için, ferforje duvar korkuluğu, ferforje pencere korkuluğu, ferforje pencere korkuluğu, ferforje merdiven korkuluğu, ferforje masa, ferforje kapı olarak sayabiliririz.
Çit telleri uygulaması yapan firmamız, panel çit, bahçe çiti, çim çit, jiletli tel, köpek kafesi gibi çit uygulamalarını profesyonel ekibi ile yapmkatadır.
Halı Saha, baskebol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, halı sah ayeli, halı saha filesi gibi uygulamalar için tam adres Dizan Metal dir.
Teras kapatma, sundurma, fabrika çatısı, dubleks çatısı, depo çatısı, garaj çatısı, otopark çatısı gibi tüm çatı uygulamaları için tercih Dizayn Metal.
Ferforje kapı, uçan kapı, lazer kesim kapı, cnc kesim kapı, bina kapısı, yaya kapısı, demir kapı, otomatik kapı, kumandalı kapı, garaj kapısı, demir kapı gibi kapı modelleri uygun fiyatlar ile yapılıp yeslim edilir.
Dekoratif görünümlü çim çitler yapıldığı alana ayrı bir hava gösteriş katar.
Otopark çatıları farklı model ve fiyat avantajları ile firmamız trafından yapılmaktadır.
Antalya Panel Çit, montajı konusunda iddalıyız. Çözüm önerileri ve ücretsiz keşif sunuyoruz.
Ferforje demirinden ister düz, ister jumbalı pencere demiri korkuluğu yapmaktayız.